KONST / Litografier / Färglitografi 17388287
nr 1738 8287
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Solstolar. Signerad, numrerad HC 10/20, oramat löst blad. Färglitografi. Bladets mått: 68x62 cm
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 november 2025
kl 19:17:42
9/11 20:26:52